פגישת ייעוץ ממוקד עם ליטל

Rated 5 out of 5
04/11/2021

נעזרנו בליטל לייעוץ נקודתי לעיצוב מרפסת גג. בפגישה ממוקדת של שלוש שעות, בחביבות, מקצועיות וכיף ליטל בחנה את הצרכים שלנו, הציעה חלוקה של השטח, חומרים, סגנונות וצבעים לריהוט, תכנון הצמחייה ועוד – תוך איזון נפלא בין פונקציונליות ואסטטיות.
לאחר הפגישה קיבלנו מייל שמסכם את ההמלצות ויצאנו לדרך בעצמנו לביצוע ורכישה של הדברים בקצב שלנו. ליטל ממשיכה ללוות אותנו מרחוק בשאלות ובזמן הרכישות בתגובה זריזה להודעות ושיתוף דעתה על התמונות. המסגרת הזו של הייעוץ נונתנת מענה מדוייק למה שאנו זקוקים לו, ונהננו מאוד לעבוד עם ליטל. תודה לך 🙂

מורן ברק

ענבל ואסף רגב, תל אביב

Rated 5 out of 5
27/04/2021

אני ובעלי עברנו לדירת קבלן שרכשנו. היינו חייבים עיצוב ושדרוג אבל גם פיתרונות לאיכסון וזאת לצד תקציב מוגבל. בפגישת הייעוץ כבר הבנו שליטל היא האחת שלנו! חוש טעם מדהים!, מקצועיות שיא! זורמת על רעיונות, בונה תוכנית ומציגה חומרים. ליטל המדהימה עיצבה לנו את בית חלומותינו! ליטל ליוותה אותנו לאורך כל הדרך והייתה זמינה עבורי כל הזמן וענתה בסבלנות ומקצועיות לכל שאלה, היא נתנה מענה לכל מה שרצינו כולל פיתרונות יצירתיים ויפים לאיכסון. ליטל גם עובדת עם הספקים הכי איכותיים ולכן ידענו שאנחנו מקבלים את הכי טוב גם מבחינת נראות אבל גם מבחינת החומר. הדירה יצאה מדהימה ביופיה!!!! וכל זאת מבלי חריגה בתקציב. ממליצים עליה בחום רב!

ענבל ואסף רגב

פזית כהן, חולון

Rated 5 out of 5
26/04/2021

פניתי לליטל לשיפוץ דירת גן 5 חדרים, השיפוץ היה לכל הדירה, כולל דלתות, חיפויים, טפטים פרקט…והכי חשוב בניה מחדש של אמבטיות ושרותים שינוי צנרת שבירה ובניית קירות,
ליטל המוכשרת קלטה מהר מאוד את הסגנון והטעם שלנו ובזמן קצר ליטל בנתה לנו תוכניות לקבלן וליוותה אותנו לאורך כל הדרך עד לתוצאה מושלמת בסבלנות ומקצועיות.

פזית כהן

שירי זיו , פתח תקווה

Rated 5 out of 5
12/10/2020

ליטל יקרה, את מעצבת מקצועית עם כישרון גדול, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. כול כך שמחנו שהצטרפת לצוות המוחות שנתן לנו מענה לבית חלומותינו. תודה שהיית שם בשבילנו ברגעים הקשים וידעת לתת מענה מקצועי ומהיר.
בהחלט הרווחנו אותך.

שירי זיו

אסי זיו, פתח תקווה

Rated 5 out of 5
11/10/2020

שמרית וליטל המשקיעניות והאחראיות, תודה רבה על הבית המעוצב מקסים שעשיתן לנו!.
תודה על התיכנון, תודה על העצות, על טוב הטעם, על תמיכה והעזרה ברגעי משבר. על הסיוע גם לאחר שסיימנו.
המשיכו לעשות טוב בבתים נוספים.

אסי זיו

יניב בן צבי, פתח תקווה

Rated 5 out of 5
29/06/2020

רציתי רק לומר שהיו פגישות מוצלחות ואתן 10!

יניב בן צבי

עיינה פרידמן, רמת גן

Rated 5 out of 5
12/02/2020

יצירתיות נהדרת, שיתוף פעולה עם הלקוח ורענון ושדרוג סביבת המגורים למרחב נשימה!!

עיינה פרידמן

יורם עברון, תל אביב

Rated 5 out of 5
13/03/2018

ליטל היקרה, קיבלת ממני מפתחות לדירת חדר וחצי מוזנחת וחסרת חיים. קיבלת חופש פעולה אך גם אחריות, תקציב ולוח זמנים מוגבלים. החזרת לי אותה כעבור חודש יפהפיה ואטרקטיבית ישר למגזיני עיצוב. והכל נעשה במקצועיות, אמינות, כישרון, נועם הליכות, דייקנות, פיקוח מוקפד על עבודת בעלי המקצוע אותם בחרת ועמידה בלו”ז ותקציב. תענוג לעבוד איתך. ממליץ בחום!

יורם עברון

יונה ומשה לטין, פתח תקווה

Rated 5 out of 5
25/01/2018

רוצה לציין את השירות האדיב המקצועי סבלונתך הרבה הטעם הנפלא ובחירת המוצרים ובסוף את התוצאה המדהימה הבית יצא מקסים מעוצב בטוב טעם וזוכה למחמאות אדירות.
מאחלת לך הצלחה בהמשך הדרך

יונה ומשה לטין

אמיר נבון, תל אביב

Rated 5 out of 5
08/10/2017

מרגש מאד עבורי לשתף תמונות מדירה שהיא גם פרויקט מנטורינג וגם הבית שלי.
לצורך תכנון ועיצוב הדירה, נבחרו ליטל אופיר ואילנה ברונפן הסופר מקצועיות ומוכשרות. נהננו מכל רגע, מודה לכן מעומק ליבי.

אמיר נבון